10 genialnych cytatów o życiu Profesora Daniela Szapiro

 

Ostatnio w dużym stopniu poświęciłem się negocjacjami. Ale często nasz styl negocjacyjny jest zależny od naszego charakteru, podejścia do życia, czy nawet światopoglądów. To może sprawdźmy co o życiu sądzą twórcy znanych metodologii negocjacyjnych?

 Dzisiaj chcę podzielić się z Wami 10 genialnymi cytatami Daniela Szapiro. Ten wybitny myśliciel, psycholog i pisarz, zostawił po sobie wiele mądrych słów, które warto przemyśleć. Tak na marginesie, dla mnie osobiście często mocno zaskakujące. Zobaczcie, jakie porady życiowe zawarte są w tych krótkich zdaniach:

  1. „Najważniejsze to być sobą. Reszta przyjdzie sama.”
  2. „Czasami trzeba puścić wodze i pozwolić sobie na szaleństwo.”
  3. „Sukces nie polega na osiągnięciu celu, ale na codziennym dążeniu do niego.” 4. „Odpuść to, co Cię blokuje, i otwórz się na nowe możliwości.”
  4. „Nie liczy się to, co masz, ale to, kim jesteś w środku.”
  5. „Nie bój się ryzyka – to ono sprawia, że czujesz się żywy.”
  6. „Przeszkody są po to, żebyś mógł pokazać, jak silny jesteś.”
  7. „Szczęście nie jest celem, ale konsekwencją realizacji swoich marzeń.”
  8. „Zmiana nie jest łatwa, ale zawsze opłaca się spróbować.”
  9. „Przestań czekać na idealny moment – zacznij działać już teraz.”

 Obserwując świat poprzez pryzmat tych 10 cytatów, możemy wiele zyskać dla siebie i swojego rozwoju osobistego. Pamiętajcie, że życie jest krótkie, więc warto korzystać z każdej chwili i starać się robić to, co sprawia nam radość.

 Paweł Kowalewski

 

 

 

 

 

#PawełKowalewski #Thinkking #Negocjacje #SzkoleniaNegocjacyjne #DanielSzapiro #cytaty #rozwojosobisty #motywacja #inspiracja #obserwujcie