O MNIE

DOŚWIADCZONY TRENER NEGOCJACJI, NEGOCJATOR, MEDIATOR, EKSPERT W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA I SPRZEDAŻY. AUTORYZOWANY UŻYTKOWNIK TESTU PSYCHOMETRYCZNEGO MASTER PERSON ANALYSIS.

Paweł Kowalewski rozwijał sprzedaż w spółkach Skarbu Państwa (KUKE S.A.- gdzie jako Pełnomocnik Zarządu, odpowiedzialny był za strategię, rozwój produktów), jak i w dużych spółkach giełdowych (takich jak Magellan S.A., gdzie był Dyrektorem Handlowym wszystkich kanałów dystrybucji). Jego doświadczenia to także stanowisko dyrektora handlowego Idea Money – spółki faktoringowej z grupy kapitałowej Getin. Ale historia zawodowa Pawła Kowalewskiego, to nie tylko segment największych firm. Z sukcesami rozwijał nowo powstające przedsiębiorstwa, budując struktury typu green-field od dnia ich powstania (m. in.: CrediFact Sp. z o.o. gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego Członka Zarządu, Creditinfo – Shufa, będąc CEO tej organizacji). Jako Dyrektor ds. Rozwoju wspierał rozwój grupy Bisnode – Dun&Bradstreet. Udzielał także wsparcia merytorycznego firmom z branży FMCG, pełniąc w nich funkcję interim CEO.

Przez 6 lat związany był ze Scotwork, zajmując stanowisko Dyrektora Kształcenia Negocjacyjnego, Trenera Negocjacji i audytora procesów komunikacji negocjacyjnej. Współpracował w tym zakresie z takimi firmami jak: Microsoft, Danone, Lotte Wedel, Raben Transport, TVN, Nestle, AstraZeneca, PwC, Nivea, Tchibo, FritoLay/Pepsico, BSH, GSK, Philip Morris, Aryzta, Velvet Care, Renault, Huawei, Bonduelle, Żywiec oraz z wieloma innymi.

Najnowsze rewolucyjne rozwiązanie implementowane w Thinkking to przygotowywanie indywidualnych profili negocjacyjnych opartych na assesmencie podczas treningu negocjacyjnego obraz jednym najlepszych testów psychometrycznych MPA (Master Person Analysis). Test ten funkcjonuje na świecie od 30 lat w 170 krajach na całym świecie. Jak dotąd test ten ukończyło ca 1,8 mln osób.

 Przede wszystkim rozwija działalność firmy Thinkking, która zaczyna być postrzegana jako ekspert profesjonalnych negocjacji i komunikacji biznesowej

PRYWATNIE

  • Autor wielu publikacji merytorycznych w zakresie sprzedaży, negocjacji, mediacji i zarządzania, moderator konferencji biznesowych
  • Przez ponad 20 lat członek Polskiej Kadry Narodowej. 60 mistrz Polski w pływaniu. Uczestnik Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym. Mistrz Polski i reprezentant naszego kraju na 3 Mistrzostwach Europy, Uniwersjadzie, wielu zawodach z cyklu Pucharu Świata w triathlonie
  • Żeglarz, ratownik wodny, nurek, mistrz i rekordzista Polski w kategorii Masters w pływaniu

Paweł Kowalewski od wielu lat publikuje eksperckie artykuły w mediach biznesowych. Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Euro-Info oraz w wielu innych. Poniżej dodatkowo, znajdują się także wybrane przykłady wywiadów, gdzie wypowiadał się jako ekspert w TVN CNBC, Dzień Dobry TVN, Polsat Biznes Informacje, Fakty TVN, Pieniądze z rana, etc.

Skrót z reportażu Dzień Dobry TVN w sprawie korepetycji i konieczności dokształcania młodzieży w Polsce. Ocena ekspercka Pawła Kowalewskiego w zakresie konieczności budowania wśród młodzieży kompetencji i umiejętności miękkich, takich jak rozwiązywanie konfliktów, walki z hejtem w internecie i innymi przejawami agresji.

Ocena ekspercka powodu kłopotów z wykonaniem węzła Konotopa przez chińskie konsorcjum Covec. (Materia ł Fakty TVN)

Komentarz ekspercki do raportu o opóźnionych płatnościach w Polsce i w Europie. (Materiał Polsat Biznes Informacje) 

Odtwórz wideo

Komentarz ekspercki do zwiększającego się poziomu zatorów płatniczych w Polsce, na tle pogarszającej się moralności płatniczej przedsiębiorców. (Materiał Blajer Mówi Biznes TVN CNBC)

Komentarz ekspercki  do zjawiska zatorów płatniczych powstających na tle kryzysu gospodarczego i reakcji sytuacji rynków finansowych (materiał Pieniądze z Rana TVN CNBC)

Wywiad w sprawie raportu na temat opóźnionych płatności, zatorów płatniczych, w Polsce i w Europie (materiał Blajer Mówi Biznes TVN CNBC).

Wywiad w sprawie upadłości firm w Polce – prezentacja najnowszego raportu w sprawie sytuacji polskich przedsiębiorców i trendów w branżach (materiał Blajer Mówi Biznes TVN CNBC).

Skontaktuj się ze mną

Kontakt

Zadzwoń do mnie +48 533 66 99 54 lub napisz e-mail pawel.kowalewski@thinkking.com.pl