Referencje

Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w treningu komunikacji. Pomógł mi on spojrzeć na wiele kwestii z innej perspektywy, uświadomił błędy, które mogłem popełniać podczas komunikacji z innymi i pokazał jak je rozwiązywać oraz nauczył bardziej świadomego prowadzenia rozmów zarówno na poziomie biznesowym jak i prywatnym. Z pewnością wprowadzę w życie to czego nauczyłem się podczas treningu.

Jakub Tomczyk

Szkolenie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Uświadomiło masę moich słabości, nad którymi teraz wiem, że muszę popracować. Bardzo dobre wyważenie pomiędzy teorią i praktyką. Szkolenie prowadzone w sposób energiczny, zmuszający do myślenia, zaangażowania w to co się dzieje. Bardzo dziękuję za możliwość udziału i poznania trochę innych obszarów wiedzy, niż to z czym muszę mierzyć się na co dzień.

Małgorzata Muras-Kwapisz

Bardzo pozytywnie odebrałam całe szkolenie, było interesujące, wiedza teoretyczna była poparta przykłądami z życia wziętymi co bardzo ułatwiło zrozumienie i zapamiętanie wszystkiego, praktyczne case’y były stresujące ale ciekawe (to, że były nagrywane pomagało zobaczyć nasze zachowanie i sposób komunikacji z innej perspektywy), testy osobowości plus duża ilość interakcji sprawiło, że całe szkolenie było ciekawe.

Weronika Cortassa

Trening na bardzo wysokim poziomie. Jakkolwiek informacje przekazywane nie są jakąś rewolucją w moim „życiu sprzedażowym”, tak forma z jaką zostały podane wydaje się być pożytecznym i ciekawym przypomnieniem, utrwaleniem. Odgrywane scenki nie tworzą atmosfery presji czy wymagań, a raczej przyjemnego warsztatu wykuwającego dobrych handlowców – negocjatorów.

Dominik Łuczkowski

Jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam, z dużą ilością wiedzy jednak
podanej skrótowo i przećwiczonej w praktyce w innowacyjny sposób. Angażujące w 100% i to przez całe 2 dni, a to ciężkie do osiągnięcia.

Izabela Skrok

Trening bardzo przydatny, bo pokazał jak różne sytuacje mają miejsce. Niesamowite było oglądanie jak różne reakcje są Koleżanek i Kolegów na ten sam case i porównanie tego z moimi sytuacjami z życia zawodowego. Gdy zdarzą się tak ekstremalne spotkania zdecydowanie nie będę zaskoczona 🙂 Bardzo polecam 🙂

Kasia Wróblewska

Sumarycznie 4 dni dały mi sporą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu negocjacji, stając się najlepszym szkoleniem jakie miałem okazję doświadczyć z tego obszaru. Imponujący warsztat Prowadzącego przekazywany w ciekawiej formie. Żadnego rozwlekania, same konkrety 🙂

Marcin Kaźmierczak

Szkolenie bardzo pożyteczne. Myślę, ze jedno z lepszych w jakich miałam okazje wziąć udział. Dużo wiedzy, ale spakowanej w przyjaznej formie. Jednak treść szkolenia nie byłaby tak wartościowa gdyby nie prowadzący. Sprzedać wiedzę i doświadczenie trzeba umieć.

Joanna Sobala

Bardzo imponująca wiedza trenera, profesjonalne prowadzenie spotkań. Bardzo
polecam.

Michał Jahns

Oczywiście 10/10. Trening poprowadzony na wysokim poziomie. Paweł ma olbrzymią wiedzę, widać, że ma doświadczenie w tym co robi. Można się naprawdę bardzo dużo nauczyć. Wszystko co robiliśmy będzie bardzo pomocne w codziennej pracy. Zdecydowanie polecam.

Anna Olearczuk

Jestem zachwycona tymi dwoma dniami spotkania z Tobą i Twoją wiedzą. Był to czas otwarcia na wiedzę, ale i na doświadczenie – i to obustronne. Potrafisz stworzyć taką atmosferę, w której chłonięcie wiedzy i doświadczenia odbywa się samoczynnie. Ludzie są nieskrępowani a jednocześnie zahipnotyzowani Twoją wiedzą, doświadczeniem i charyzmą. Wiedza teoretyczna, poparta wieloma przykładami z życia zawodowego, autentycznymi sytuacjami z życia, otwartość na słuchanie, przestrzeń na wyrażenie swojej opinii, ale i przestrzeń na danie pstryczka w nos dodają tym spotkaniom dodatkowej wartości i smaku. Polecam każdemu, kto lubi obszary negocjacyjne, ale chyba bardziej tez temu, kto ich nie lubi lub jeszcze nie zna. Doskonały czas.

Anna Struzik

Jestem zadowolony ze spotkania, chętnie wziąłbym udział w nim jako w procesie, a nie tylko 2 dniowe spotkanie. Pawle bardzo doceniam Twoje przygotowanie, podobała mi się Twoja pewność i przekonanie w głosie podczas spotkania.

Paweł Kosarzecki

Szkolenie było super. Możliwość obejrzenia siebie i swojego teamu na Jlmie była bardzo interesująca. Mnóstwo ciekawych uwag od trenera.

Marta Martyn

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego, że mogłam wziąć udział w tym szkoleniu. Będę polecać taką formę treningu z uwagi na to, że z takich treningów można najwięcej zapamiętać – forma nagrywania i potem omawiania kapitalny pomysł!

Małgorzata Żołnierkiewicz

Bardzo pożyteczne szkolenie na wysokim poziomie.

Sebastian Szymański