O firmie

POZNAJ NAS

Nasza misja

Czy istnieje możliwość, że obie strony procesu negocjacji osiągną więcej, niż pierwotnie zamierzały?

Uważamy, że tak. Naszym celem jest rewolucjonizowanie sposobu, w jaki ludzie komunikują się ze sobą, aby lepiej zrozumieli swoje potrzeby, umieli ocenić ustępstwa i żądania oraz znaleźć rozwiązania korzystne dla obu stron. Niezależnie od tego, czy negocjacje odbywają się w kontekście biznesowym czy dotyczą życia prywatnego, wynik negocjacji powinien przynosić wyższy zysk, satysfakcję i zapewniać trwalsze relacje.

Jesteśmy zaangażowani w tę zmianę i pragniemy być częścią tego procesu. Dążymy do stworzenia nowej rzeczywistości, w której negocjacje prowadzą do wzrostu wartości dla obu stron, a komunikacja oparta na zrozumieniu i współpracy umożliwia budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji.

LUDZIE

Wspieramy firmy w budowaniu efektywnych zespołów, rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, motywacyjnych i rozwiązywaniu problemów w zespole.

BIZNES

Nasze usługi mają na celu zwiększenie skuteczności sprzedaży, wzrost rentowności oraz rozwój długoterminowych relacji biznesowych.

TECHNOLOGIA

W naszej strategii uwzględniamy innowacyjne rozwiązania technologiczne do usprawniania procesów negocjacyjnych i osiągania lepszych rezultatów.

HISTORIA

Nasza historia

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Od samego początku konsekwentnie rozwijaliśmy nasze produkty, aby dostarczać na rynek najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu komunikacji, negocjacji, sprzedaży i rozwiązywania konfliktów. Naszym celem było śledzenie najnowszych światowych trendów i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań już od 2020 roku.

W wyniku kolejnych przekształceń w 2023 roku, staliśmy się Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i rozpoczęliśmy współpracę z naszymi klientami. Obecnie jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku, a co najważniejsze, cieszymy się najwyższym uznaniem naszych klientów. Nasza misja polega na ciągłym doskonaleniu naszych usług i dostarczaniu wartościowych rozwiązań, które spełniają oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

ZAŁOŻYCIEL THINKKING

Paweł Kowalewski

Począwszy od 2012 roku, Paweł Kowalewski rozwijał sprzedaż w różnych organizacjach, zarówno w spółkach Skarbu Państwa, w których odpowiadał za strategię i rozwój produktów, jak i w dużych spółkach giełdowych, gdzie pełnił funkcję dyrektora handlowego. Jego doświadczenia obejmują także wspieranie rozwoju nowo powstających firm i budowanie struktur od podstaw. Przez lata zajmował różne stanowiska zarządcze, zarówno jako dyrektor handlowy, dyrektor ds. rozwoju, jak i CEO.

Przez 6 lat był związany ze Scotwork, gdzie pełnił funkcje dyrektora kształcenia negocjacyjnego, trenera negocjacji i audytora procesów komunikacji negocjacyjnej. Współpracował z wieloma renomowanymi firmami, takimi jak Microsoft, Danone, Nestle, PwC, AstraZeneca, Renault i wieloma innymi, dostarczając im szkoleń i doradztwa w zakresie negocjacji.

W ramach Thinkking, Paweł Kowalewski wdraża rewolucyjne rozwiązanie polegające na tworzeniu indywidualnych profili negocjacyjnych na podstawie oceny przeprowadzanej podczas treningu negocjacyjnego. Wykorzystuje do tego jeden z najlepszych testów psychometrycznych, MPA, który jest stosowany na całym świecie od 30 lat.

Paweł Kowalewski jest także autorem książki „Profesjonalne negocjacje – psychologia rozmów (nie tylko) biznesowych”, która zdobyła popularność na rynku książek biznesowych w Polsce. W roku 2022 został uhonorowany nagrodą Lidera Profesjonalnych Szkoleń z Zakresu Negocjacji i Mediacji podczas Polish Business Woman Awards 2022. Otrzymał również nagrodę Business Man 2022 Awards, przyznawaną przez Certyfikację Krajową, w imieniu całego zespołu Thinkking.

Dowiedz się, co to jest negocjacyjna siła i jak budować ją w procesie, kiedy używać zachęt, a kiedy sankcji oraz co jest dobre w negocjacjach:

KSIĄŻKA

Profesjonalne negocjacje – psychologia rozmów nie tylko biznesowych

Książka autorstwa Pawła Kowalewskiego, wydana w 2022 roku, natychmiast zdobyła status bestsellera na polskim rynku. Przez większość czasu zajmowała pierwsze miejsce w kategorii poradników biznesowych.

Ta publikacja jest prawdziwym kompendium wiedzy, które pozwoli Ci na skuteczne rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie z emocjami i stresem, budowanie negocjacyjnej siły oraz rozpoznawanie rzeczywistych wartości dla obu stron. Dowiesz się również, jak profesjonalnie się przygotować, składać propozycje i zawierać umowy.

Wysokie wyniki sprzedaży oraz liczne entuzjastyczne recenzje świadczą o ogromnej wartości tej książki zarówno pod względem merytorycznym, jak i profesjonalnym.

Jeśli chcesz otrzymać egzemplarz tej książki z autografem autora, skontaktuj się bezpośrednio z Thinkking.

BAZA WIEDZY

Przeczytaj najnowsze artykuły

Jak spowodować aby nasze słowa miały znaczenie – „Efekt czystej ekspozycji”

https://youtu.be/9WsgH2mWBOs JAK SPRAWIĆ ABY SŁOWA NABRAŁY ZNACZENIA? – WYKORZYSTAJ EFEKT „CZYSTEJ EKSPOZYCJI” („MERE EXPOSURE EFFECT”)...
Czytaj więcej

JAK WYKORZYSTAĆ EMOCJE W KOMUNIKACJI

https://youtu.be/n5acVQenrSY KOTWICE A EMOCJE Nasz mózg rozpoznając emocje mnie rozróżnia ich źródła. Nie jest ważne, czy...
Czytaj więcej

Polecają nas:

Referencje