NegoNews – 24.01.2024 negocjacje Ukrainy ze światem – jak utrzymać zainteresowanie?

NegoNews – Thinkking

Na portalu Geopolityka w dniu 23 stycznia 2024 roku, czytamy:

Prezydent Zełenski zapowiedział „nowe ważne negocjacje z europejskimi sąsiadami”. Określiliśmy już nasze ukraińskie priorytety na najbliższe tygodnie. Widzimy to zadanie – zarówno dotyczące pakietów, które wzmocnią naszą pozycję na froncie, jak i interakcji politycznych z partnerami, a także tego, co jest potrzebne dla stabilności finansowej Ukrainy”.

Należy pamiętać, że przedłużająca się wojna, (co znacząco osłabiło zainteresowanie krajów zachodnich) jak, też przykrywające ją medialnie inne wydarzenia, na przykład konflikt pomiędzy Izraelem a Hamasem odwraca uwagę świata od wydarzeń za naszą wschodnią granicą. O to najbardziej chodzi Putinowi. Jeżeli wybory w USA pójdą nie po myśli Ukrainy i wygra Donald Tramp, sytuacja na froncie wschodnim dodatkowo się skomplikuje.

Analizując to z punktu widzenia komunikacji negocjacyjnej Prezydent Ukrainy robi wszystko aby podtrzymać zainteresowanie świata wojną swojego kraju z rosyjskim najeźdźcą . Co powinniśmy zrobić my? Czy wizyta Premiera Tuska to wystarczające kroki?

#Thinkking #PawełKowalewski #Negocjacje #NegoNews #SzkoleniaNegocjacyjne